Podsumowanie kabaretonu "Szkoła na wesoło"

Za nami II edycja konkursu z kabaretem w tle pod hasłem „Szkoła na wesoło”. W tym roku gościliśmy Dyrektora gorzowskiego Teatru im. J. Osterwy, pana Jana Tomaszewicza oraz aktorów: p. Beatę Chorążykiewicz, p. Bożenę Perłowską, p. Leszka Perłowskiego, którzy weszli w skład jury. Podczas tegorocznego kabaretonu mogliśmy zobaczyć zmagania m. in. uczniów z Gimnazjum nr 7 w Gorzowie Wlkp., Gimnazjum z Deszczna, Gimnazjum nr 9 z Gorzowa Wlkp. oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 z Barlinka. A już poza konkursem wystąpili uczniowie naszej szkoły, którzy wykonali  skecz pt. „Tofik” z repertuaru Ani Mru Mru. Ostatecznie wyróżnienie otrzymało Gimnazjum nr 9, III m.- Gimnazjum nr 7, II m. – Gimnazjum Deszczno i I m. – Publiczne Gimnazjum nr 1 z Barlinka. Po wręczeniu dyplomów, uczniowie wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez gorzowskich aktorów. A już dzisiaj zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu. Do zobaczenia!