Przedszkolaki w Ogrodniku

W środę 23 czerwca gościliśmy w naszej Szkole baaardzo nietypowych gości, a mianowicie laureatów projektu zorganizowanego przez Wydział Edukacji. Było to Przedszkole Miejskie nr 18 oraz Przedszkole Miejskie nr 6 w Gorzowie Wlkp. W trakcie odwiedzin dzieci szukały gatunków rośli z karty zadań, spędzały czas grając w piłkę, odpoczywając na kocykach, a największą atrakcją był przejazd po pięknych terenach szkoły „Super Furą”.

A we wtorek 29 czerwca w naszej szkole gościliśmy dzieci z przedszkola nr 29 w Gorzowie Wielkopolskim. To laureaci konkursu ,, Mój pierwszy warzywnik” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej. Organizatorem konkursu był Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Dzieci udowodniły, że każdy może zostać ogrodnikiem i rolnikiem. Wcześniej, pod opieką swoich Wychowawczyń, zasiały warzywa, pielęgnowały je, a potem zbierały plony swojej pracy. Dzisiejszy dzień w naszej szkole to nagroda za projekt i włożony trud- dzieci w miły sposób spędziły czas i otrzymały upominki, a nasza szkoła znalazła się w wyjątkowej książeczce ?