Jesteś tu: Home Lista absolwentów

Lista absolwentów

Lista zgłoszonych uczestników na obchody 70-lecia szkoły. Lista sporządzona jest na podstawie ankiety zgłoszeniowej.

lp. Nazwisko Imię Nazw.rodowe rok ukończ. Wychowawca O 15.09 Bal 16.09
1. Strawa Czesław 1953 Fidler Jadwiga 1 0
2. Cholewiński Felicjan 1955 Samborski Marian 1 0
3. Mackiewicz Piotr 1956 Samborski 1 0
4. Poliwko Janina Korniejczuk 1956 Samborski Maria 1 0
5. Kowalska Barbara Hensoldt 1959 Banas Stefania 1 0
6. Filipowska Zofia Filipowska 1961 Gortyńska Irena 1 0
7. Gembicki Mustafa 1961 Gorczyńska 1 0
8. Nisiewicz Joanna Kowalska 1961 Gortyńska Irena 1 0
9. Polański Aleksandrer 1961 Gortyńska Irena 1 0
10. Potocki Michał 1961 Gortyńska Irena 1 0
11. Strzelecka Anna Maksymiak 1961 Gortyńska Irena 1 0
12. Libert Elżbieta Rać 1962 Krysik Janina 1 0
13. Sularz Janina Sularz 1962 Krysik Janina 1 0
14. Wołoszyn Henryk 1962 Lewandowicz 1 0
15. Mikulska Elżbieta Murawska 1963 Pacyna Józef 1 1
16. Pawluś Justyna Maria Kuczyńska 1963 Janic Jadwiga 1 1
17. Rajewski Marian Rajfur 1963 Kwilecka Maria 1 0
18. Rega Halina Rosa 1963 Heba Józef 1 0
19. Regulski Stanisław 1963 Krysik 1 1
20. Regulski Stanisław 1963 Pacyna Józef 0 1
21. Tkaczuk Monika Białasek 1963 Pacyna Józef 1 1
22. Lech Leokadia Szabłowska 1964 Kwilecka Maria 1 0
23. Bochenek Julia 1967 1 0
24. Gładysz Krystyna Gładysz 1967 Krysik Janina 1 0
25. Krupa Tadeusz 1972 1 1
26. Henryka Wojtyniak 1972 1 0
27. Banasiak Maria Krok 1973 Pracz Urszula 1 0
28. Kozłowska Irena Kubaj 1973 Pracz Urszula 1 0
29. Kronig Danuta Masternak 1973 Tracz Urszula 1 0
30. Łysakowska Maria Puźniak 1973 Pracz 1 0
31. Staszak Bernadeta Sasin 1973 Pracz Urszula 1 0
32. Stołek Benedykt 1973 Pracz Urszula 1 0
33. Zakrzewski Marian 1973 1 0
34. Żurawik Irena Korybalska 1976 Fedorowicz 1 0
35. Kazimierczak Andrzej 1977 Fedorowicz 1 0
36. Papużyński Lechosław 1977 Fedorowicz 1 0
37. Przyworska Maria Horłoza 1977 Fedorowicz 1 0
38. Przyworski Janusz 1977 Fedorowicz 1 0
39. Kazimierczak Grażyna Wilgosz 1978 1 0
40. Papużyńska Elżbieta Czajkowska 1978 Szulczyńska 1 0
41. Borek Krystyna Michalak 1979 Januszkiewicz Czesław 1 1
42. Owsianny Mariusz 1979 1 1
43. Tylingo Jerzy 1979 Januszkiewicz Czesław 1 1
44. Różecka Dorota Ochlińska 1980 Fedorowicz 1 0
45. Różecki Jerzy 1980 Fedorowicz 1 0
46. Antkowiak Dariusz 1981 Januszkiewicz Czesław 2
47. Cieślak Grzegorz 1981 Piekarska Barbara 1 0
48. Różecki Tomasz 1981 Michałowicz 1 0
49. Szatkowska Jolanta Kicińska 1981 Gładych Stanisław 1 0
50. Szyfer Grażyna Piątek 1981 Gładych Stanisław 1 0
51. Buszyńska Anna 1982 Januszkiewicz Czesław 1 1
52. Paluch Tomasz 1982 1 0
53. Skubiej Marzanna Szober 1982 Januszkiewicz Czesław 1 1
54. Straszyńska Danuta Gabryjałowicz 1982 0 1
55. Trawczyńska Jolanta Graś 1982 0 1
56. Zakowicz Marcin 1982 Januszkiewicz Czesław 1 0
57. Ralcewicz Krzysztof 1982 1 1
58. Banach Antonina Wołoszko 1983 Janic Jadwiga 1 1
59. Barańska Jadwiga Biedziuk 1983 1 0
60. Bednarczyk Lila Szydłowska 1983 Janiec Jadwiga 1 0
61. Chruściński Krzysztof 1983 Janic Jadwiga 1
62. Fechner Urszula Żagiel 1983 Janic Jadwiga 1 1
63. Golińska Justyna Maria Fabiszewska 1983 Janic Jadwiga 1 0
64. Gromiec Katarzyna Stypińska 1983 Bobowski Wiktor 1 1
65. Hulicki Robert 1983 1 1
66. Jacykowska Małgorzata Bogucka 1983 Borowski 1 0
67. Jakubowska Zofia Olender 1983 1 1
68. Kaczanowska Lidia Lewandowska 1983 Bobowski 1 1
69. Kaczuk-Kuziak Joanna Kaczuk 1983 Bobrowski 1 0
70. Kordacka Dorota Czerwińska 1983 Janiak 1 1
71. Mackiewicz Artur 1983 Bobowski 1 0
72. Mądry Wiesław 1983 1 1
73. Pawlak Jolanta Pawlak 1983 Bobowski 1 1
74. Targowski Stanisław 1983 1 1
75. Urbańska-Czeszejko Jolanta Urbańska 1983 Bobowski 1 1
76. Węgorowska Teresa Piwowar 1983 Bober 1 1
77. Gaweł Błażej 1984 Miśkiewicz 1 1
78. Grancewicz Tomasz 1984 Miśkiewicz 1 1
79. Grancewicz Małgorzata Szkolnicka 1984 Miśkiewicz 1 1
80. Helak Izabela Bieńkowska 1984 Olewicki 1
81. Helak Dariusz 1984 Olewicki 1
82. Jędrzejczak Piotr 1984 Miskiewicz 1 1
83. Jędrzejowski Tomasz 1984 Miśkiewicz 1 1
84. Muszkowski Andrzej 1984 Miśkiewicz 1 1
85. Skrzypnik Renata Gonisiewska 1984 Bobowski Wiktor 1 0
86. Struś Piotr 1984 Miśkiewicz 1 0
87. Lusztak Mirosław 1985 1 2
88. Janik Bronisław 1987 Szozda 0 1
89. Kunka Robert 1987 Szozda 0 1
90. Bujko Małgorzata Karpik 1988 Olewicki 1 1
91. Bystrzycki Krzysztof 1988 Olewicki 1 1
92. Cieciura Mariusz 1988 Olewicki 1 0
93. Lubiński Grzegorz 1988 Olewicki 1 0
94. Słomińska Renata Baranowska 1988 Olewicki 1 1
95. Słomiński Grzegorz 1988 Olewicki 0 1
96. Sonnek Waldemar 1988 Olewicki 1 0
97. Wałowski Robert 1988 Olewicki 1 1
98. Konieczny Piotr 1989 Turek 1 0
99. Piotrowiak-Tyc Katarzyna Piotrowiak 1989 Miśkiewicz 0 1
100. Szudrowicz Tomasz 1989 Miśkiewicz 1 0
101. Trafna Iwona Bekier 1989 Miśkiewicz 1 1
102. Ambroziak Agnieszka Habaj 1990 1 0
103. Konieczna Grazyna Gabryjałowcz 1990 Michałowicz 1 0
104. Szurkowska Marta Ryndziewicz 1990 Michałowicz 1 0
105. Szurkowski Piotr 1990 Michałowicz 1 0
106. Libert Anna Mazurkiewicz 1992 Budnik-Zdanowicz 0 1
107. Reiter Dorota Palacz 1992 Szozda 1 1
108. Mądra Grażyna Korecka 1993 Surdacka/Fedorowicz 1 0
109. Nowakowska Agnieszka 1993 Surdacka 1 0
110. Różecki Wojciech 1993 Surdacka 1 0
111. Maliszewska Iwona Szczepaniec 1994 Budnik 1 0
112. Fijałkowska Monika 1995 Jagielska-Stećków E. 1 0
113. Zygarłowski Tomasz 1997 1 0
114. Gościńska Joanna Napierała 1998 Idczak Jacek 0 1
115. Grzybowska Kamila Grzybowska 1998 Idczak Jacek 0 1
116. Legan Agnieszka Ogrodnik 1999 Olewicki   Zenon 1 0
117. Materna Joanna Wojciechowska 1999 Olewicki 1 0
118. Mazurowska Kinga Jakubowska 1999 Olewicki  Zenon 1 0
119. Nowakowska Joanna Nowakowska 1999 Olewicki 1 0
120. Szymonik Aleksandra Szymonik 1999 Olewicki 1 0
121. Urbanowska Katarzyna 1999 Olewicki 1 0
122. Zaraś Agnieszka Zaraś 1999 Olewicki 1 0
123. Kozak Jakub 2000 Jagielska-Stećków E. 1 1
124. Legan Arkadiusz 2000 Jagielska-Stećków E. 1 0
125. Baran Radosław 2001 Jagielska-Stećków E. 1 0
126. Klepaczewska Iwona Jakubiec 2003 Cierach Teresa 0 1
127. Baran Karolina Gadzicka 2004 Cierach Teresa 1 0
128. Baran Arkadiusz 2004 Cierach Teresa 1 0
129. Zwoździak Justyna Maria Antczak 2004 Cierach Teresa 0 0
130. Derda Kajetan 2005 Wilms 0 1
131. Jakubiec Dariusz 2005 Wilms 0 1
132. Płatek Joanna 2005 Szembek 0 1
133. Samojluk Szymon 2006 Romanowicz 1 1
134. Szuszkiewicz Łukasz 2006 Romanowicz Joanna 1 1
135. Wołoszko Jacek 2006 Romanowicz 0 1
136. Krajniak Maciej 2007 Sierpień M. 1 1
137. Nowak Paweł 2007 Sierpień 0 1
138. Janicka Agnieszka 2012 Wawrzyniak 0 1
139. Chylińska Aleksandra 2015 Romanowicz/Olender 0 1
140. Rega Adrian 2015 Romanowicz/Olender 0 1
141. Kaczmarek Beata Markuszka 2016 Wilms 1 0
142. Nachowicz Tomasz 2016 Wilms 1 0
143. Szymański Grzegorz 2017 Rzóska 1 0
144. Baer-Klimczak Danuta 1 0
145. Jednorowicz-Matysiak Małgorzata Jednorowicz 1 1
146. Kulesza Jan 1
147. Nowakowski Lech 1
148. Rzeźnicka Bernadeta 1
149. Szeremet-Lach Barbara 1 1
150.

Informacja dnia

10.11.2017r. - Akademia z okazji Święta Niepodległości
1.12.2017r. - Światowy Dzień Walki z AIDS
15.12.2017r. - Bożonarodzeniowe inspiracje
23-31.12.2017r.- Przerwa świąteczna
1.01.2018r. -Nowy Rok!

An error has occurred with the ICIT Weather Widget, if the issue persists through refreshing please contact the site administrator.

Kalendarz

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031