Wycieczka szkolna- kierunek W艂ochy馃崟

21 maja o 4.30 wyruszyli艣my na wycieczk臋 szkoln膮 – kierunek W艂ochy!馃槉 Pierwszy dzie艅 up艂yn膮艂 nam na podr贸偶y – w strugach deszczu, ale za to z widokami za oknem na malownicze alpejskie miasteczka i monumentalne g贸ry 馃槉Kolejne punkty to: Bolonia- tzw.,,czerwone miasto” z wyj膮tkow膮 histori膮, nadmorski kurort Rimini (nasza baza wypadowa), San Marino- centrum miasta, star贸wka, zosta艂o wpisane na list臋 艣wiatowego dziedzictwa UNESCO. Zachwyci艂o nas po艂o偶eniem (na wzg贸rzu) i architektur膮. Kolejny nasz cel to Wenecja 馃幁– miasto kana艂贸w , most贸w, wysp, w膮skich uliczek i zapieraj膮cych dech w piersiach zabytk贸w. Spacerowali艣my wiele godzin, podziwiali艣my Bazylik臋 艣w.Marka, Plac 艣w. Marka, Pa艂ac Do偶贸w, Most Westchnie艅, Most Rialto i wiele innych atrakcji turystycznych, poznaj膮c przy tym histori臋 tych miejsc. Ostatnim punktem 6-dniowej wyprawy by艂 Morawski Kras – przyk艂ad tego, jak wspania艂e dzie艂a stworzy艂a Natura. Oto kr贸tka fotorelacja ;wi臋cej zdj臋膰 na FB.