Dzień Zdrowia z Ogrodnikiem za nami!

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wyruszyli na ulice Gorzowa, by promować zdrowie. Dzisiaj, w Światowy Dzień Zdrowia, rozdali 200 kg jabłek i 200 surówek, a także ulotki, na których zawarte były informacje związane z tematem przewodnim, czyli z bezpieczną żywnością. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dziękujemy mieszkańcom Gorzowa za pozytywne nastawienie i sympatię. Do zobaczenia na Wiosennym Kiermaszu Ogrodniczym! I oczywiście 7 kwietnia 2016 roku!

Dodatkowo można o nas usłyszeć w:  Wiadomościach Radia Gorzów
                                                                    Gorzów24.pl
                                                                    Wydarzenia Nasze Miasto
  Aktualności TVP Gorzów

Podziękowania dla Pani Małgorzaty Włoch -za jabłka
Podziękowania dla firmy Piotr Krajniak Przetwórstwo Spożywcze i Gospodarstwo Specjalistyczne – za surówki
Bez darczyńców akcja nie mogłaby się udać!