Podsumowanie konkursu "Bożonarodzeniowe inspiracje"

W piątek 12 grudnia 2014r. w Zespole Szkół Ogrodniczych odbyła się II edycja konkursu „Bożonarodzeniowe inspiracje”, które w tym roku odbywały sie pod honorowym patronatem  Lubuskiego Kuratora Oświaty. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia był Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Gorzowie Wlkp. Do konkursu zgłosiło sie łącznie 39 placówek nie tylko z Gorzowa Wlkp., ale  również okolicznych miejscowości, w tym Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne, Rady Rodziców, Świetlice socjoterapeutyczne, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Osiedlowe Domy Kultury, które zgłosiły ponad 300 prac konkursowych. 10 grudnia odbyła się ocena tych prac, a wyniki przedstawiono podczas piątkowej gali rozdawania nagród. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in:

– Szkoły Podstawowe- kategoria- stroik/ozdoba: Im- Dominika Głucha -SP nr 6 Gorzów Wlkp., IIm-Łukasz Dominiak- SP Deszczno, IIIm- Agnieszka Bielak-SP Bolemin
wyróżnienia: Paulina Niedźwiedź (SPnr14), Emilia Starzyk i Łukasz Kurłowicz (ZSnr 14)

kategoria -kartki: Im-Paulina Rogacz – SPnr 6, IIm- Patryk Ptak- SSP w Trzebiszewie, IIIm- Amelia Hinz- SP w Trzcielu
wyróżnienia: Rozalia Krok – Lipki Wielkie, Mateusz Piątek- ZSS nr 14

-Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne- kategoria- stroik/ozdoba: Im- Paweł Włoch- ZSOgr, IIm – Julia Lemke- Gimnazjum Skwierzyna, IIIm – Patrycja Tadeja- ZSGast w Gorzowie,
wyróżnienia: Kamil Dojlitko -Gimnazjum nr 21, Justyna Kowalska i Kamila Piertaniec- ZSOgr

kategoria -kartki: Im – Waldemar Kasaraba- ZSBud w Gorzowie, IIm- Agata Banasik -ZSEkon w Gorzowie, IIIm- Maria Wołoszyk- Gimnazjum nr 21

-Dorośli: kategoria- stroik/ozdoba: Im- Elżbieta Kućko- UTWieku, IIm- Marcin Majak- Warsztaty Terapi Zajęciowej,  IIIm- Edward Semkło- Środowiskowy Dom Samopomocy,
wyróżnienia: Lidia Kanecka

kategoria -kartki: Barbara Latoszek- Stowarzyszenie Twórców Kultury, IIm- Urszula Kołodziejczak- Robotnisze STK, IIIm- Środopwiskowy Dom Samopomocy w Gorzowie Wlkp. pracowni plastyczna

Wśród gości znaleźli się nie tylko przedstawiciele placówek biorących udział w konkursie, ale również przedstawiciele władz miasta m.in, Jacek Wójcicki – Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp.,  Agnieszka Stanisławska – Wiceprezydent Miasta Gorzowa Wlkp., Robert Surowiec – Przewodniczący Rady Miasta,  Ewa Hornik – Przewodnicząca Komisji budżetu i finansów Rady Miasta, Grażyna Wojciechowska – Radna Miasta Gorzowa, Prezes Fundacji „Czysta Woda”,  Sylwia Czapla – Inspektor Wydziału Edukacji, Barbara Zajbert – Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. Na  wszystkich w tym dniu czekało wiele atrakcji, m.in. jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły, słodki poczęstunek jak również możliwość obejrzenia wszystkich zgłoszonych prac.  Dodatkowo gościliśmy Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod dyrekcją p. Zbigniewa Bociana, który wykonał kilka kolęd. Bardzo miło było nam gościć Państwa w naszej szkole. Mamy nadzieję, że i w przyszłym roku  wezmą Państwo udział w III już edycji konkursu, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Więcej : Radio Gorzów