III edycja konkursu "Bożonarodzeniowe inspiracje"

11 grudnia po raz trzeci odbył się w naszej szkole konkurs ,, Bożonarodzeniowe inspiracje ”. W tym roku pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp., Pana Jacka Wójcickiego, reprezentowanego przez Sekretarza Miasta, Panią Agnieszkę Stanisławską. Tradycyjnie konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczą następujące liczby: około 300 uczestników z 31 placówek przygotowało 135 kartek świątecznych oraz ponad 120 dekoracji !

Na rozdanie nagród przybyli znakomici goście: Pan Piotr Zwierzchlewski -radny, przewodniczący Komisji ds. Oświaty i Wychowania, Pani Grażyna Wojciechowska -radna PSL, Pani Barbara Zajbert – przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego, Proboszcz z parafii Chrystusa Króla oraz uczestnicy wraz z opiekunami. W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie, którzy razem z Panią Małgorzatą Wilms (pomysłodawczynią ,,Bożonarodzeniowych inspiracji” ) przygotowali magiczny spektakl -,,Opowieść wigilijną”. Nasz konkurs nie mógłby się odbyć bez wszechstronnego wsparcia Polskiego Związku Działkowców reprezentowanego przez prezesa OZ Pana Piotra Wilms oraz Pana Kazimierza Dudzińskiego – Sekretarza OZ. Serdecznie dziękujemy.

Wszystkie kompozycje oraz kartki wystawimy na sprzedaż – w poniedziałek, tj. 14 grudnia- w naszej szkole, w godz. 10:30-13:30, w gab. nr 2 w głównym budynku szkoły. Od wtorku do piątku (15 – 18 grudnia) kiermasz przeniesiony będzie do Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców przy ul. Śląskiej 45. Tutaj zapraszamy w godz. 8:00 – 16:00. W niedzielę 20 grudnia będzie również możliwość zakupienia prac po każdej Mszy w Kościele Chrystusa Króla ul. Woskowa. Zebrane fundusze przeznaczymy na leczenie i rehabilitację Laury Kuchnio.

Więcej zdjęć  >  TUTAJ > lub > TUTAJ >