Jesienny Kiermasz w Szkole

XVI Jesienny Kiermasz Ogrodniczy za nami!

W ostatnią niedzielę września tradycyjnie w naszej szkole odbył się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy.

Oprócz wystawców i  ich różnorodnej oferty na odwiedzających czekała moc atrakcji.

Gościliśmy chór „Kalina” z klubu Zodiak przy Miejskim Centrum Kultury Gorzów, dawkę pożytecznej wiedzy na temat pierwszej pomocy przekazał dr Piotr Grochowski, a wszystkich rozgrzała zumba pani Aleksandry Dorywalskiej.

Nie zabrakło też występów uczniów, którzy pochwalili się umiejętnościami aktorskimi i tanecznymi. Odważni zaprezentowali scenki kabaretowe. Było też spotkanie z bajką ,,Czerwony kapturek „w wydaniu kukiełkowym, a niezmiennie pozytywny zespół Trans Disco  rozbawił układem tanecznym.

Dziękujemy wystawcom, gościom i odwiedzającym! Do zobaczenia w maju!