Liga Mistrzów w sportach obronnych

Ruszyła II edycja zawodów sportowych dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych „Liga Mistrzów w sportach obronnych” pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego. I etap odbył się w poniedziałek 5 października 2015r. w Zespole Szkół Ogrodniczych, gdzie uczniowie pokazali swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz wykazali się aktywnością ruchową i intelektualną podczas biegu patrolowego. W klasyfikacji po pierwszym etapie najwyższą ilość punktów zdobył Zespół Szkół Ogrodniczych, drugie miejsce zajmuje Zespół Szkół Elektrycznych, z trzecią lokatą Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. W zawodach bierze również udział: Zespół Szkół Odzieżowych, Gimnazjum nr 9, Zespół Szkół nr 12 oraz Zespół Szkół nr 14 . Drugi etap w lutym. 🙂