ZIELENIECKI GARDEN RACE - NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG Z PRZESZKODAMI!

W ramach uczczenia nadchodzącej 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę już 29 września 2018r. o godz. 12:00  ruszy III Edycja ZIELENIECKIEGO GARDEN RACE, organizowanego przez Zespół Szkół Ogrodniczych w Gorzowie przy ul. Poznańskiej 23. Impreza jest otwarta dla wszystkich i ma charakter rekreacyjno – sportowy.
Trasa biegu będzie usytuowana  na terenie szkoły organizatora (park, boisko trawiaste, bieżnia żużlowa, sad, rowki, staw. Dystans około 5000m z licznymi przeszkodami: ścianka 2m, opony, liny, drabinki, przyczepy, i wiele innych. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal a trójka najlepszych puchary. Gwarantujemy wiele innych nagród, wspólne ognisko i fajną zabawę.

Zapisy do biegu oraz szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: www.zsogorzow.pl/garden-race lub bezpośrednio na stronie wydarzenia: www.zielenieckigardenrace.pl.tl

Do pobrania:

REGULAMIN

PLAKAT 

KARTA ZGŁOSZENIA