"Bożonarodzeniowe inspiracje"

„Bożonarodzeniowe inspiracje”, to impreza, która na dobre zagościła w kalendarzu naszych imprez. Skierowana jest do placówek oświatowych, domów opieki, terapii zajęciowej dla dzieci i dorosłych, czy kół gospodyń wiejskich. Przez siedem kolejnych edycji impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem, o czym może świadczyć chociażby liczba uczestników i ilość prac. W tym roku VIII edycja „Bożonarodzeniowych inspiracji”, które odbędą się 15 grudnia, a zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się regulaminem. Jednocześnie informujemy, że w tym roku zgłoszenie na konkurs odbywa się faxem lub  drogą elektroniczną. Wszelkie potrzebne dokumenty można pobrać, wybierając poniższe linki:

DOKUMENTY DO POBRANIA (kartę zgłoszenie prosimy wysłać na adres zsog@edu.gorzow.pl)

PLAKAT

ZGŁOSZENIE