O prawach człowieka

Akcję ,,Dzień Praw Człowieka w Zespole Szkół Ogrodniczych” wsparli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. z wydziału prewencji do spraw profilaktyki: mł. asp. Marta Dyrda- Dudka oraz st. post. Małgorzata Pikuła. Temat dot. Praw człowieka omówił podinsp. Sławomir Konieczny z KWP w Gorzowie Wlkp. ds Ochrony Praw Człowieka. Całość uwieczniła relacją fotograficzną: rzecznik KMP z zespołu komunikacji społecznej Gorzów Wlkp. asp. Ewelina BanaszekBył to dobry moment, by podsumować konkurs Prawa Człowieka w obiektywie. A wszystkie te działania w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka obchodzonego dnia 10 grudnia. Zwycięskie prace to:1.miejsce Maja Sołtysiak, 2.miejsce Noemi Nowak, 3. miejsce Karolina Kasperowicz Wyróżnienie: Hanna Tatała. Gratulujemy i dziękujemy za spotkanie.